Pragniemy poinformować, iż nasza szkoła tak jak i pozostałe szkoły podstawowe w Gminie Kcynia bierze udział w projekcie w ramach programu Wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci i młodziezy w 2008r pt. "KOT - Kino, Opera, Teatr - z kulturą za pan brat". Wiecej o realizacji projektu w zakładce KOT oraz w albumie fotograficznym
Aktualności
Projekt
Spotkanie z Afryką
- Dnia 24.10.08r. odbyło się spotkanie uczniów kl. I-II gimnazjum z p. Pawłem Wyczańskim, który przybliżył uczniom informacje na temat Afryki. W prelekcji połączonej z pokazem zdjęć, uczniowie wzięli udział ochoczo. Podczas jej trwania na ich twarzach malowało się zaciekawienie. P. Wyczański na koniec odpowiadał na pytania zadawane przez uczniów oraz zachęcał do spełniania marzeń i nauki języka obcego. Prelekcji towarzyszyła również zbiórka przysłowiowej złotówki, którą uczniowie postanowili przekazać dla swych afrykańskich rówieśników.
Archiwum Aktualności