22 października b. r. po raz pierwszy od dnia beatyfikacji, Kościół Katolicki wspominał Błogosławionego Jana Pawła II. Z tej okazji w poniedziałkowy poranek, w naszej szkole odbył się uroczysty apel. W montażu słowno - muzycznym młodzież gimnazjalna przybliżyła nam nauczanie Ojca Św., a szczególnie to, które kierował do ludzi młodych. Nie zabrakło również zabawnych, znanych i mniej znanych epizodów z życia Ojca św. Teksty i poezja Karola Wojtyły przeplatane były pieśniami w wykonaniu dzieci z kółka muzycznego.
Apel przygotowały panie katechetki: Anna Ososko i Maria Kamińska.
.jpg)

