Weź udział w akcji charytatywnej
"OTWÓRZ SERCE"
Już 10 lutego 2012 roku o godzinie 15:00 w budynku dużej szkoły w Dziewierzewie zostanie zorganizowana akcja zbiórki pieniędzy na leczenie i spełnienie marzenia naszej koleżanki
Roksany Łakomskiej
W programie przewidziane są liczne atrakcje m.in.
- aukcja „Złotego serca”
- występ zespołu „De DŹWI”
- kiermasz prac wykonanych przez uczniów
- występy uczniów naszej szkoły
- kawiarenka szkolna
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH Z WIELKIM SERCEM!
Jeśli mają państwo, coś wartościowego co chcielibyście przeznaczyć na aukcję, to prosimy o wsparcie.
Rzeczy można zanosić do budynku dużej szkoły, do gabinetu pedagoga szkolnego.
Organizatorzy
Rada Rodziców
Pedagog Szkolny
Samorząd Uczniowski


