W dniu 31 maja 2010 roku na posiedzeniu XIII edycji konkursu dramatycznego „Szukamy Polskiego Szekspira” jury w składzie: Maciej Wojtyszko , Tomasz Łubieński , Aleksandra Rembowska , Ewa Rapach, Joanna Ropacka oraz Michał Walczak po przeczytaniu 71 sztuk teatralnych postanowiło przyznać KATARZYNIE KUBACKIEJ – uczennicy kl. I Gimnazjum w Dziewierzewie III miejsce za sztukę pt. „Ewa”sztuka-EWA_1_.doc
Już w lipcu br. Kasia uczestniczyła w warsztatach teatralno-dramaturgicznych, które odbyły się w Jadwisinie koło Warszawy.
Oficjalne wręczenie nagrody w postaci dyplomu odbyło się 08.10.2010r. w Warszawie podczas XIV Międzynarodowego Festiwalu Teatrów dla Dzieci i Młodzieży „Korczak 2010”.
GRATULUJEMY KASI TYTUŁU LAUREATA I ŻYCZYMY JEJ NASTĘPNYCH SUKCESÓW !
Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wzięcia udziału w następnej edycji konkursu już za dwa lata.
Zdjęcie dyplomu w naszej galerii zdjęć.

