W ramach aktywnych sportowo sobót nauczyciele wychowania fizycznego - p. Aleksandra Kubacka i p. Marek Sobczak zorganizowali dwa turnieje - Wiosenny Turniej Piłki Halowej dla klas IV - VI oraz Grand Prix w tenisie stołowym.
W sobotę, 8 marca rozegrany został Turniej piłki halowej. Do rywalizacji przystąpiły zespoły mieszane (dziewczęta i chłopcy), a mecze rozegrano systemem "każdy z każdym".
Najlepszą drużyną okazała się "Black Night" w składzie: Joanna Żalińska, Ewa Wielgusz, Marcin Jaśkiewicz, Przemysław Kruszka, Mateusz Nowak, Jan Napierała.
Drugie miejsce zajęła drużyna "Krzycz Trybson" w składzie: Agata Mróz, Martyna Strzałkowska, Zuzanna Szpejankowska, Damian Piechowiak, Wiktor Świerc, Jędrzej Gulczyński.
Trzecie miejsce przypadło drużynie "Tiger Club" w składzie: Natalia Kaźmierczak, Zuzanna Różańska, Marek Hibner, Wojciech Kubalewski, Jakub Grzybowski, Jakub Baniewski.
Królem strzelców turnieju został Marcin Jaśkiewicz (12 goli), a "królową" Zuzanna Różańska (5 goli).
Przeprowadzeniem turnieju zajęli się uczniowie klasy IIIb naszego gimnazjum: Łukasz Nowak, Adrian Szczepański, Eryk Piechowiak, oczywiście pod kierunkiem p. Aleksandy Kubackiej.
15 marca 2014r., w kolejną sobotę, tym razem p. Marek Sobczak zorganizował Grand Prix w tenisie stołowym.
A oto wyniki:
Miejsce I - Remigiusz Grygierzec z klasy IIIb
Miejsce II - Szymon Zawielak z kasy IIIa
Miejsce III - Marcin Sikorski z klasy IIIb
Miejsce IV - Przemysław Czerwiński z klasy IIIa
Wszystkim gratulujemy!

