• Informacje ogólne - terminy

Informacje ogólne - terminy

Oto kilka praktycznych informacji dotyczących rekrutacji na rok szkolny 2024/2025:

1. Rodzice dzieci urodzonych w roku: 2021, 2020 i 2019, zamieszkałych na stałe w obwodzie szkoły, jak również poza obwodem, którzy chcą, aby dziecko uczęszczało do Oddziału Przedszkolnego - trzylatki, czterolatki, pięciolatki -  pobierają z zakładki "Załączniki" druk "Zał. nr 5b_Wniosek - Przyjęcie trzylatka""Zał. nr 5a_Wniosek - Przyjęcie czterolatka" oraz "Zał. nr 5_Wniosek - Przyjęcie pięciolatka" i wypełniony składają w sekretariacie szkoły do 15 marca 2024r. Jeżeli dziecko wychowuje się w rodzinie wielodzietnej (3 i więcej dzieci), lub matka/ojciec samotnie wychowują dziecko należy dołączyć jeszcze załączniki - Oświadczenia o rodzinie wielodzietnej i samotnym wychowywaniu dziecka.

2. Rodzice dzieci urodzonych w 2018r., zamieszkałych na stałe w obwodzie szkoły (miejscowości: Dziewierzewo, Miastowice, Żarczyn, Górki Zagajne, Górki Dąbskie), jak również poza obwodem, którzy zdecydowali, że ich dzieci pozostaną w Oddziale Przedszkolnym pobierają z zakładki "Załączniki" druk "Zał. nr 1_Deklaracja - Oddział Przedszkolny" i wypełniony składają w sekretariacie szkoły do końca lutego 2024r. Jeżeli dziecko wychowuje się w rodzinie wielodzietnej (3 i więcej dzieci), lub matka/ojciec samotnie wychowują dziecko należy dołączyć jeszcze załączniki - Oświadczenia o rodzinie wielodzietnej i samotnym wychowywaniu dziecka.

3. Rodzice dzieci urodzonych w roku 2017, które od 1 września 2024r. będą uczniami klasy I zamieszkałe w obwodzie szkoły pobierają z zakładki "Załączniki" druk "Zał. nr 4_Zgłoszenie - do SP dzieci z obwodu" i wypełniony składają w sekretariacie szkoły do 26 kwietnia 2024r. Jeżeli dziecko wychowuje się w rodzinie wielodzietnej (3 i więcej dzieci), lub matka/ojciec samotnie wychowują dziecko należy dołączyć jeszcze załączniki - Oświadczenia o rodzinie wielodzietnej i samotnym wychowywaniu dziecka.

4. Rodzice dzieci urodzonych w roku 2017, które od 1 września 2024r. będą uczniami klasy I zamieszkałe poza obwodem szkoły pobierają z zakładki "Załączniki" druk "Zał. nr 4a_Wniosek - przyjęcie - do SP spoza obwodu" i wypełniony składają w sekretariacie szkoły do 26 kwietnia 2024r. Jeżeli dziecko wychowuje się w rodzinie wielodzietnej (3 i więcej dzieci), lub matka/ojciec samotnie wychowują dziecko należy dołączyć jeszcze załączniki - Oświadczenia o rodzinie wielodzietnej i samotnym wychowywaniu dziecka.